Whatsapp Sipariş: +905353853030

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Shakrak.com, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla birtakım kişisel bilgileri (isim, e-posta, cep telefonu vb.) sizlerden talep etmektedir. Unutulmamalıdır ki, kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.

 

 

Shakrak.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri; Shakrak.com iletişimi harici herhangi bir kapsamda, söz konusu üyenin haberi olmadan ya da aksi bir talimat vermeden faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.

 

 

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler shakrak.com’da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına entegrasyon sistemimiz ile aktarılır. Müşteri bilgileri, izin verdiğiniz takdirde yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.

 

 

Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (örneğin; kredi kartı numarası)  shakrak.com tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler anlaşmalı olarak kullandığımız sistemin yapısında bulunan bankalara direk olarak aktarılmaktadır. shakrak.com kullanıcılarının güvenli bir şekilde bilgilerini işleyebilmeleri için, SSL-Tabanlı 128-Bit şifreleme yapısı kullanmaktadır.

 

 

Kullanıcılar shakrak.com’da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz (yasaların öngördüğü ölçüde) derhal işleme alınmaktadır.

 

 

Desteğe ihtiyacınız olduğu anda 0532-4408533 numaralı Whatsapp hattımız yada destek@shakrak.com'mail adresimiz aracılığı ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Saygılarımızla,
Shakrak.com Ekibi.